Kommenteeri

PlinK kott ja Minu Pusa koostöö


Minu Pusa ja ÕF Plink koostöö sai alguse 2021. aasta kevadel. ÕF Plink valmistab mööblitööstuse kangajääkidest õlakotte. Minu Pusa annab oma loodusest inspireeritud disainiga edasi looduse lähedust. ÕF Plink õlakott tundus Minu Pusa sõnumi kandmiseks ideaalne vahend. Nüüd on meie koostöö teie ees - vaata tooteid meie e-poest ja loe lähemalt, mida ÕF Plink ise oma idee sünnist ja arengust arvab. 
Kuidas sai alguse ÕF PlinK kott?
Kui olime otsustanud, et õpilasfirma teeme, teadsime kohe, et soovime selle siduda käsitööga. Mitme ajurünnaku tulemusel ja pärast tuttavate nõu pidamist, otsustasime hakata tootma seda, mida praegu teemegi - mööblikangajääkidest kotte.
Tundsime ise puudust ühest hästi organiseeritusest õlakotist ja arvutikotist, kuhu mahuks pikaks töö- või koolipäevaks kaasa võtta toidupakk, pudel vett ja muu vajalik. Lisaks seadsime eesmärgiks vähendada ületootmist ja sellega kaasnevat tootmisjääkide hulka.

Tutvustage lühidalt oma meeskonda ...

Mis teile endale Plink koti juures kõige rohkem meeldib?

Hindame koti puhul kõige enam head väljanägemist ja funktsionaalsust.

Milline on olnud klientide tagasiside?
Tagasiside klientidelt on olnud pigem positiivne - vastupidav, kasutajasõbralik ja praktiline toode. Samas oleme saanud ka nippe, mida edaspidi paremini teha. Tootmise puhul peame silmas pidama, et igal inimesel on oma maitse. 

Mis teid õpilasfirma tegemise ja oma toote osas enim inspireerib?
Õpilasfirma tegemisel inspireerib meid enam juba tehtu ja sellega kaasnev edu - suuremad ja väiksemad sammud. Samuti inspireerivad ja motiveerivad meid uued väljakutsed ja koostööpartnerid.

Fotol on ÕF Plink ja peaminister Kaja Kallas.
Veel rohkem infot Plinki tegemiste kohta leiad siit: 
Facebook
Instagram

Lisa kommentaar

Email again: